Корисна інформація

Як вибрати зволожувач повітря

як вибрати зволожувач повітря

Як вибрати зволожувач повітря

Цього року особливо актуально ретельно стежити за своїм здоров’ям. Усі намагаються всіма силами підвищити свій імунітет. Так, чай, вітаміни, корисна їжа – це все чудово, але не варто забувати про навколишню атмосферу навколо. Дім – це ваша фортеця, місце відпочинку і затишку. Чи знали ви, що температура повітря і рівень вологості у вас вдома безпосередньо впливає на ваше здоров’я?

За даними вчених відхилення від норми цих показників можуть призвести до серйозних захворювань. Наприклад, підвищений рівень вологості впливає на всю систему людини і дає на організм велике навантаження. І першим у цьому випадку страждає серце. А за зниженої вологості може псуватися шкіра і з’являтися сухість у роті разом із кашлем. Але як же створити вдома сприятливу атмосферу, щоб ніхто не хворів?

Сучасні технології не стоять на місці. Давним-давно придумали безліч кліматичних пристроїв, які допоможуть створити приємний і м’який клімат, що підходить саме вам. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати зволожувач повітря і на що варто звернути увагу насамперед.

Види зволожувачів повітря

Загалом існує 3 види зволожувачів:

  • Традиційний;
  • Паровий;
  • Ультразвуковий.

Давайте детально розглянемо кожен із них.

як вибрати зволожувач повітря

Традиційні. Вони працюють за принципом природного випаровування. Тобто волога подається, проходячи через спеціальний фільтр. При цьому використовується додаткова функція – очищення повітря від пилу, що теж є важливим фактором. У підсумку ви дихаєте не тільки зволоженим, а й чистим повітрям. При цьому такі прилади споживають відносно невелику кількість енергії, приблизно 20-50 Вт залежно від моделі. Ще одним плюсом є низький рівень шуму. Ви спокійно зможете увімкнути його вночі, і зволожувач вас не потривожить своєю роботою. У більш функціональних моделях також є нічний режим.
А також вони здатні підтримувати задану вологість. Є моделі, в яких на панелі висвічується рівень вологості, який ви можете регулювати залежно від ваших потреб.

Парові. Це досить проста техніка, яка функціонує таким чином. У простір подається гаряча пара. Тобто в резервуар подається вода і? Нагріваючись, випаровується. У таких зволожувачах немає якихось особливих фільтрів, тому, функції очищення повітря в них немає. Зате вони прості в догляді і не споживають багато електроенергії. Мінусом є підвищення температури у вас у кімнаті, а також вони споживають найбільше електрики з представлених. Також про низький рівень шуму можна не говорити, тому що це найгаласливіші прилади з представлених.

Ультразвукові. Це зволожувачі, які подають в атмосферу холодну пару. Працює він за допомогою коливань внутрішньої мембрани, вона розщеплює частинки води на більш дрібні. Так і виходить охолоджена пара. Якщо ви не хочете, щоб температура з таким пристроєм знижувалася, то ви можете вибрати зволожувач з додатковою функцією підігріву води. Природно, такі коштуватимуть набагато дорожче, а також витрати електрики будуть більшими.

Стандартні моделі споживають не більше 50 Вт. Також серед користувачів є негативні відгуки про те, що після роботи цього апарату на меблях і вікнах залишається білий наліт. Таке може статися, якщо використовувати звичайну воду з-під крана. Ще одним мінусом таких зволожувачів можна назвати те, що вони не підтримують задану вологість, їх потрібно вчасно вимикати.

Основні параметри вибору зволожувача повітря

Під час вибору зволожувача варто також звернути увагу на такі чинники:

  • Необхідний функціонал. Удосконалені моделі мають функцію ароматизації та іонізації повітря. А також є зволожувачі з підсвіткою, які можуть виконувати роль світильника або нічника.
  • Обсяг резервуара. Залежно від розмірів вашого приміщення обирайте зволожувач із відповідним об’ємом резервуара для води. Якщо для великої кімнати ви купите маленький зволожувач, навряд чи він впорається зі своїм завданням, навіть якщо він буде дуже якісно зроблений.
  • Споживання енергії. У ваших інтересах придбати прилад, який споживатиме невелику кількість енергії. Під час вибору обов’язково уточнюйте цю інформацію і порівнюйте з іншими.
  • Наявність гігрометра і гіростата. Ці індикатори дуже спростять вам життя. Оскільки вони здатні визначати рівень вологості в приміщенні. Так ви зможете точно визначити, на яку інтенсивність потрібно поставити зволожувач і зможете відстежувати результат роботи приладу. З нею вам буде набагато простіше створити комфортний мікроклімат вдома.

Виходячи з усього вищесказаного, можемо зробити висновок, що найоптимальнішим варіантом є традиційний зволожувач повітря. Він більш економічний має набагато більше вигідних функцій для споживача. У нашому магазині великий вибір різноманітних зволожувачів. Ви зможете вибрати зволожувач повітря, який підійде саме вам. Зробіть свій дім затишним разом із якісною технікою!

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

як вибрати зволожувач повітря

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь