Монтажні роботы

Як підготуватися до встановлення кондиціонера на етапі ремонту

як підготуватися до встановлення кондиціонера

Коли найкраще встановити кондиціонер під час ремонту

Більшість кондиціонерів монтуються під час ремонту. Якщо ви не хочете, щоб кондиціонер відмінно вписався в інтер’єр, монтуйте його під час ремонту. Так ви зможете заховати в стіну, в стелю або навіть у підлогу фреонові траси. У цій статті ми детальніше розповімо, як підготуватися до встановлення кондиціонера на етапі ремонту. А також, на якому етапі потрібно робити монтаж.

Що потрібно зробити перед монтажем кондиціонера

Для початку вам потрібно проконсультуватися з фахівцем і визначити, де найкраще монтувати кондиціонер, щоб він працював максимально ефективно. Перед купівлею кондиціонера обов’язково потрібно заміряти приміщення, щоб визначити необхідну потужність системи. Ви можете зробити це самі, але за можливості краще викликати замірника, щоб він виконав цю роботу точніше. Так ви точно зможете підібрати оптимальний варіант для свого приміщення.

Встановити кондиціонер під час ремонту

Хід ремонту ми можемо поділити на два етапи: час оздоблювальних робіт, процес після оздоблювальних робіт. Давайте розберемося, яким буде монтаж під час цих двох процесів і визначимо, коли встановити кондиціонер оптимальніше за все.

Як підготуватися до встановлення кондиціонера на етапі ремонту

Як взагалі проходить монтаж кондиціонера. На самому початку робітники монтують зовнішній блок і прокладають фреонову трасу. На цьому етапі вам уже потрібно знати, де буде встановлено кондиціонер. Краще спочатку проконсультуйтеся з фахівцем. Після цього монтується внутрішній блок.

Якщо ви вирішите встановити кондиціонер під час ремонту, а саме оздоблювальних робіт, на вас чекають деякі неприємні моменти. Наприклад, ви вже встановили внутрішній блок, але не відштукатурили стіни, не пофарбували їх або не приклеїли шпалери. Блок буде просто вам заважати і ви не зможете зробити оздоблювальні роботи без проблем. Тоді потрібно буде знімати внутрішній блок, і тільки тоді клеїти шпалери, штукатурити – загалом, проводити всі необхідні роботи. Запам’ятайте: НІКОЛИ не демонтуйте кондиціонер самі! Краще викличте фахівців. Адже, якщо ви пошкодите блок, гарантія вам не відшкодує збитки.

Монтаж кондиціонера вже після оздоблювальних робіт буде проведено трохи по-іншому. Вам потрібно буде замінити шпалери і закрити штроби штукатуркою. Загалом, стіну, на якій буде встановлено кондиціонер, потрібно буде повністю переробляти. До того ж у такому разі трасу доведеться проводити через верх стіни.

З огляду на всі нюанси, ми радимо вам встановити кондиціонер під час ремонту в 2 етапи. Під час оздоблювальних робіт проведіть фреонову трасу і встановіть зовнішній блок. А після того, як ви поклеїте шпалери, встановлюйте внутрішній блок. Таким чином ви значно заощадите на будматеріалах і монтаж буде максимально якісним.

На нашому сайті ви можете не тільки купити кондиціонер, а й замовити професійний монтаж. Якщо у вас залишилися якісь питання¸дзвоніть, наші фахівці із задоволенням вас проконсультують. Створюйте сприятливий клімат у вас вдома тільки з надійною технікою і якісним монтажем!

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь