Кондиціонери

Сучасні кондиціонери

сучасні кондиціонери

Сучасні кондиціонери

До вибору кліматичної системи будь-яка людина буде підходити вельми ґрунтовно. Адже своєрідна погода в будинку – це запорука не тільки гарного настрою, а й ще здоров’я ваших домочадців. Обираючи додому кондиціонер, ви однозначно хочете купити сучасний кондиціонер. Дійсно, навіщо вам установка, яка оснащена тільки базовими функціями і не прослужить довго? У цій статті ми розповімо про найновіші кондиціонери 2020 року.

Тип компресора сучасних кондиціонерів

Перш за все, розглядаючи спліт-системи, ми розділимо їх на 2 основні групи. Кондиціонери з інверторним і неінверторним типом компресора. У чому ж їхня різниця? Неінверторний кондиціонер працює за системою вмикання-вимикання. Тобто ви задаєте певну температуру, і при досягненні її в приміщенні кондиціонер вимикається. Щойно температура значно змінюється, він знову вмикається.

Також такі установки можуть працювати в міжсезоння за зовнішньої температури не нижче -7°C. Такі кондиціонери не є сучасними. А інверторні ми точно можемо віднести до категорії найновіших і найсучасніших кондиціонерів. Вони, на відміну від неінверторних, не вимикаються, а просто працюють на підтримання температури вже на менших обертах. Так вони прослужать вам набагато довше, а також споживатимуть набагато менше електроенергії.

Отже, з тим, який тип компресора вибрати, ми розібралися. Але тепер виникає інше питання, які сучасні моделі кондиціонерів найкращі? Серед рейтингу сучасних кондиціонерів 2020 року за доступними цінами лідируюче місце посідає бренд Cooper&Hunter.

Ви можете найчастіше спостерігати на фасадах будівель внутрішні блоки саме Купер Хантер. Це американський бренд, а сама компанія на ринку вже понад 15 років. За цей час від користувачів, які купили продукцію, безліч відгуків. І тільки 2 % з них негативні. Це свідчить про якість і надійність, перевірену часом. У бренда є безліч моделей на будь-який смак і гаманець. Але зараз ми розберемо 3 найпопулярніші моделі сучасних інверторних кондиціонерів.

Arctic

кондиціонер Arctic

Кондиціонери цієї серії мають дуже високу ефективність класу А+++, тому користуються великим попитом. Дана модель може працювати на обігрів при зовнішній температурі – 25°C. Ця модель буде працювати цілий рік, так що вам не потрібно буде купувати додатково взимку обігрівач.

Також він має Wi-Fi модуль. Завдяки йому ви можете керувати кондиціонером за допомогою телефону або планшета. А до основних відмінних рис належить напрямок повітряного потоку вліво-вправо, а також функція I-Action, яка забезпечує безперебійну роботу на наднизьких частотах.

Veritas

кондиціонер Veritas

Ця модель кондиціонера працює на обігрів за зовнішньої температури до – 15°C. Але також вона має свої переваги та особливості. До них відноситься технологія самоочищення внутрішнього блоку, завдяки цій функції блок захищений від утворення цвілі і грибка. А користувачеві можна набагато рідше чистити кондиціонер.

До особливостей також хочемо віднести ширококутні жалюзі. Завдяки їм повітря розподіляється рівномірно по всьому периметру приміщення. Саме ці прилади користувачі називають ідеальним співвідношенням ціни та якості.

Air Master Inverter

кондиціонер Air master

Ця модель належить до професійного кліматичного обладнання. Крім того, що він має і Wi-Fi модуль, і функцію самоочищення, і працює за -15°C, вона має енергозберігаючу комплектацію. Що гарантує високу якість збірки і контроль якості матеріалів.

А також усі сучасні кондиціонери Купер Хантер дуже економічні. Вони виробляють у кілька разів більше енергії, ніж споживають. Це стало однією з причин популярності бренду. Купуйте тільки найновіші та найсучасніші кондиціонери і створіть у себе вдома ідеальний мікроклімат.

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь