Кондиціонери

Де встановити кондиціонер

де встановити кондиціонер

Де краще встановити кондиціонер

Найімовірніше, ви зараз пройшли найскладніше – вибрали ідеальний кондиціонер для свого будинку. Але тепер спливає маса інших питань: “А де встановити кондиціонер?”, “Може, краще відмовитися від послуг монтажу фірми і найняти приватного монтажника, так само дешевше?”, “А як вони зможуть встановити зовнішній блок, якщо в мене 10-тий поверх?” і багато іншого.

Насамперед хочемо сказати, що встановлювати обов’язково має та фірма, у якої ви купуєте кондиціонер. Незважаючи на те, що встановлення в інших монтажників може бути набагато дешевшим, це не гарантує вам якісну роботу.

Фахівці конкретної фірми набагато більше обізнані про нюанси роботи та встановлення вашого кондиціонера, ніж інші. До того ж вони нададуть вам гарантію на монтаж, на відміну від окремої компанії зі встановлення. Тому ми радимо замовляти кондиціонер і монтаж в одному місці: для вас це буде набагато зручніше і надійніше.

Як вибрати місце для встановлення кондиціонера

Тепер перейдемо до основного пункту – де встановити кондиціонер. Перед покупкою, ви природно розрахували площу приміщення і визначили потрібну потужність системи. Тепер залишається вибрати, в якому місці кондиціонер буде не тільки мати гарний вигляд, але й ефективно працювати. У цьому немає нічого складного, просто варто звернути увагу на кілька деталей.

Насамперед

Варто звернути увагу на таке. Потік холодного повітря від кондиціонера не повинен бути спрямований у місця, де ви зазвичай довго перебуваєте. Це потрібно просто для того, щоб убезпечити ваше здоров’я. Важливо враховувати той момент, що основна концентрація холодного повітря знаходиться на відстані 2-3 м від кондиціонера.

де встановити кондиціонер

Другий момент

Це монтаж відносно стелі. Внутрішній блок має бути встановлений з відстанню від стелі 10-15 см. Оскільки для того, щоб виробляти холодне повітря, кондиціонеру потрібно забирати гаряче повітря. А за законами фізики тепло йде вгору і тепле повітря в основному знаходиться у верхній частині приміщення. Якраз для ефективного функціонування внутрішній блок не повинен бути встановлений впритул до стелі.

Для продуктивної роботи кондиціонера дуже важливо, щоб поруч з ним не знаходилося безліч різних предметів. Це тільки ускладнює його продуктивність. Меблі повинні знаходитися від кондиціонера на відстані приблизно 1-1,5 м. Чому так? Якщо дуже близько до кондиціонера буде знаходитися, наприклад, шафа, вона буде створювати перешкоду для рівномірної циркуляції повітря і просто буде його відображати. Таким чином ви не зможете створити у всій кімнаті сприятливий мікроклімат.

Ще один важливий нюанс 

ідстань між внутрішнім і зовнішнім блоками має бути не більшою за 5-10 м. Вона теж може позначитися на ефективності роботи кондиціонера. А також, чим менша ця відстань, тим дешевше вам обійдеться монтаж.

Виходячи з міркування про невелику відстань між блоками, найчастіше кондиціонери встановлюють біля вікон. Це можна робити, але враховувати одну деталь. Якщо ваші вікна виходять на сонячну сторону будинку, потік повітря кондиціонера має йти перпендикулярно сонячним променям. Це варто враховувати, також з міркувань високої ефективності спліт системи.

Одним із хороших варіантів розташування є встановлення навпроти вхідних дверей. Отже, враховуючи всі наші рекомендації, ви з легкістю зможете визначити місце, де встановити кондиціонер найкраще. Магазин Купер Хантер є виробником якісної кліматичної техніки. Компанія здійснює професійний монтаж і надає гарантію. Вибирайте відповідний кондиціонер, який зможе створити затишну і комфортну атмосферу у вас вдома.

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

де встановити кондиціонер

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь