Кондиціонери

Як почистити кондиціонер

як почистити кондиціонер

Як почистити кондиціонер

Багато людей задаються питанням, як продовжити термін служби того чи іншого приладу. Адже кожному б хотілося, щоб його техніка прослужила довго. Наприклад, що саме може продовжити роботу вашого кондиціонера?  У цій статті ми детально розповімо, як почистити кондиціонер самостійно не прибігаючи к послугам спеціалістів.

Перш ніж перейти до теми очищення кондиціонера, давайте розберемо основні ознаки його забруднення.

Ознаки забруднення кондиціонера

Ваш кондиціонер пора почистити, якщо при роботі обладнання ви відчуваєте неприємний запах. Він може виділятися при проблемах з дренажем або утворенням бруду і пилу на решітці нагрівача.
Якщо після увімкнення спліт-системи ви чуєте дивні сторонні звуки, гул або постукування, причиною може послужити засмічення в зовнішньому корпусі, турбіні або фільтрі.
Також під час роботи вашого кондиціонера на зовнішньому блоці може утворюватися конденсат. У такому разі ймовірна зміна через забруднення роботи дренажу.
І ще один момент при якому потрібно почистити кондиціонер – це збільшення споживання енергії, при цьому зменшення потужності під час роботи. Причиною може стати забруднення зовнішнього блоку.

ЗАМОВИТИ ЧИСТКУ КОНДИЦІОНЕРА ЗАРАЗ 

Щоб запобігти таким неприємним моментам, важливо чистити кондиціонер регулярно. Внутрішній блок варто мити кілька разів на місяць, а зовнішній – кілька разів на рік.  У жодному разі не робіть чистку самі, якщо ваш зовнішній блок розташований на верхніх поверхах. Це може бути дуже небезпечно! Для чищення зовнішнього блоку обов’язково зверніться до спеціального майстра. 

Як почистити внутрішній блок кондиціонера

чистка внутрішнього блоку

Перш за все, не забувайте про те, що важливо все зробити обережно і не поспішати, щоб випадково нічого не зламати. Інакше ремонт може обійтися набагато дорожче, ніж виклик майстра для чищення.

Для початку відключіть ваш кондиціонер від джерела живлення, щоб вас не вдарило струмом. Ми рекомендуємо після вимкнення почекати приблизно 30 хвилин, щоб кондиціонер охолонув, і тільки тоді почати роботу з очищення кондиціонера.
Акуратно зніміть верхню кришку з кондиціонера і дістаньте повітряні фільтри. На них найчастіше збирається основний шар пилу. Промийте фільтри під прохолодною водою. Якщо бруд не змивається, потримайте фільтри в теплій воді (не в гарячій!) приблизно хвилин 20. Перед цим додайте у воду кілька крапель рідкого мила.

Після цього промийте їх знову під прохолодною водою й акуратно протріть тканинною ганчірочкою. Дуже важливо, фільтри мають висохнути самостійно, не потрібно їх сушити за допомогою фена! Інакше через гаряче повітря деталі кондиціонера можуть деформуватися.
Якщо після такого чищення кондиціонер все одно погано працює, краще викличте майстра. Адже ви самостійно можете тільки пошкодити основні запчастини кондиціонера, що доведеться або замінювати деталі, або навіть купувати новий кондиціонер. А це вже точно фінансово не вигідно.

У магазині Cooper&Hunter ви знайдете кондиціонери, у яких вже є функція самоочищення внутрішнього блоку. Але це не означає, що про чищення кондиціонера можна забути. Ні, внутрішній блок потрібно чистити, але трохи рідше.
У компанії Купер Хантер працюють виключно професіонали, який зможуть якісно і безпечно встановити ваш кондиціонер, а також провести чистку.
Вибирайте тільки якісні кондиціонери, які не ламаються, разом з нами!

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНУ ЧИСТКУ КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь