Кондиціонери

Найнадійніші кондиціонери

найнадійніші кондиціонери

Найнадійніші кондиціонери

Кондиціонер – це зараз одна з найнеобхідніших речей у будинку. Адже він відповідає за кліматичні умови будинку. Установка може охолоджувати приміщення або працювати на обігрів. Але, щоб купити саме той “ідеальний кондиціонер”, потрібно відповісти на безліч запитань. Яка фірма краща? Яка найприйнятніша ціна? Який дизайн підійде до мого інтер’єру? Як вибрати найнадійніші кондиціонери ?

Саме на останнє запитання ми постараємося відповісти в цій статті. Давайте розберемо основні характеристики надійності на прикладі кондиціонерів Cooper&Hunter.

Показники надійності кондиціонера

1. Внутрішня начинка.

Першим показником надійності кондиціонера є те, що знаходиться всередині. Якщо у нього дуже слабкий компресор, то навряд чи такий пристрій зможе пропрацювати довго. Якщо ви хочете збільшити термін користування кондиціонером, однозначно вибирайте прилад з інверторним типом компресора. Чому саме його?

Крім того, що така спліт-система зможе оптимально працювати і взимку, а не тільки в міжсезоння, вона прослужить набагато довше. Наприклад, виробники Купер Хантер оснастили більшість своїх кондиціонерів двоступеневим роторним компресором.

Він дає можливість не тільки збільшити продуктивність, а й зменшити витрати на електроенергію. Що в свою чергу тільки збільшує термін служби вашого кондиціонера. Не забувайте, що внутрішня складова є головною, при виборі надійного приладу!

2. Допоміжні режими.

Велика частина кондиціонерів Cooper&Hunter оснащена спеціальними функціями, які не просто забезпечать вам комфортне користування, а й подовжать термін роботи вашого пристрою.

Функція самоочищення. Вона відбувається у вимкненому режимі кондиціонера. Спершу, при низькому обертанні вентилятора блок працює на охолодження, щоб очиститися від пилу. Після цього вмикається на обігрів, так само на низьких обертах, щоб висушити всі внутрішні елементи. І після цього за допомогою вентиляції усувається зайва волога, яка утворилася під час випаровування.

Цей процес захищає внутрішній блок від появи цвілі, грибка і шкідливих бактерій.

3. Захист від обмерзання.

Є такі кондиціонери, які автоматично вимикаються і не працюють за низьких температур. Йдеться про неіверторні кондиціонери. Для вас це може бути неприємно, але зате ваш прилад точно не зламається, і надалі ви зможете спокійно ним користуватися. А інверторні кондиціонери Купер Хантер захищені від обмороження завдяки більш оснащеному компресору. Тому з ним ви можете із задоволенням грітися взимку без шкоди для самого кондиціонера.

4. Якість монтажу та гарантія.

І останній важливий пункт – це якість монтажу. Ви навряд чи зможете самі встановити кондиціонер, оскільки це обов’язково повинні робити саме фахівці. У команді Купер Хантер працюють виключно професіонали, які встановлюють тільки найнадійніші кондиціонери.
Також у нашому магазині на інверторні кондиціонери ви отримуєте гарантію 5 років!

найнадійніші кондиціонери

Обирайте тільки надійні кондиціонери разом із нами!

Найнадійніші кондиціонери Cooper&Hunter

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

найнадійніші кондиціонери під ключ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь