Київ, Україна
03061

Відрадний проспект, 95е, Офіс 7
Тел. 067-484-55-11

ІНФОРМАЦІЙНІ ПИТАННЯ

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи входить до вартості кондиціонеру його монтаж?

Монтаж кондиціонерів це окрема послуга яку оплачується окремо. У випадку замовлення інверторного кондиціонера можлива знижка до -50% на ціну монтажа. Зв'яжіться з менеджером та дізнайтесь умови знижок та вартість повного встановлення.

Чи є можливість купити товар в россорочку?

Так це можливо, ви можете придбати товари в рассорчку та сплатити їх частинами під 0% без переплат. Більш детально читайте тут...

Як правильно підібрати кондиціонер для кімнати?

Найпростіший спосіб - це зв'язатися з нашим менеджером і відповісти на кілька простих запитань. Яка площа і поверховість приміщення, цільове призначення приміщення - спальна, вітальня, офіс, магазин тощо.
Чи є необхідність обігріву взимку, чи важлива економія та приблизний бюджет.
Стан приміщення, ремонт закінчено або в процесі ремонту.

Після цього ви отримаєте готові варіанти та вартість послуг.

Чим кращий інверторний кондиціонер?

Одна з головних переваг інверторних кондиціонерів - це їхня висока ефективність. Вони споживають менше енергії, ніж звичайні кондиціонери, що дає змогу заощадити на електроенергії та знизити витрати на обслуговування. Крім того, вони здатні швидко досягти заданої температури, та дуже точно її підтримуюють.

Ну і, мабуть, найголовніше, будь-який інверторний кондиціонер здатний обігрівати вас узимку при температурі від -15°С до -30°С. При цьому споживая втричі менше електроенергії від будь-якого побутового обігрівача.

Як замовити підходящий кондиціонер?

Усе дуже просто, додайте товар у кошик і оформіть замовлення. Оплачувати банківською картою нічого не потрібно.
Наш менеджер зателефонує вам, уточнить особливості та площу приміщення, щоб переконатися, що обрана модель ідеально підійде вам.
У тому разі якщо обраний вами кондиціонер недостатній за потужністю або іншими параметрами, вам запропонують альтернативу.
І тільки після цього ви домовитеся про дату монтажу та спосіб оплати!

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ З БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ