Корисна інформація

Випарник конденсату кондиціонера

випарник конденсату для кондиціонера

Що таке дисипатор для кондиціонера

Під час функціонування кліматичної системи теплі повітряні маси продуваються через охолоджений конденсатор. За різниці температур волога осідає на холодній поверхні і стікає поступово в спеціальний піддон. При грамотному монтажі надлишки вологи видаляються в зливову або побутову каналізаційну систему. Але встановлення такої системи дуже складне і витратне. Оскільки необхідно встановити спеціальний дренажний насос, при цьому досить складно приховати таку систему, щоб не порушити зовнішній вигляд інтер’єру. Встановити випарник конденсату кондиціонера допоможе вирішити це питання.

Чим корисний випарник конденсату для кондиціонера

Подібне відведення конденсату не завжди можливе, і найчастіше це робиться на вулицю і на перехожих може капати вода. До того ж конденсат може стікати на оздоблення фасаду і відливи, таким чином, створюючи шум і руйнуючи структуру споруди…
При цьому у Верховній Раді вже розглядають законопроєкт про те, що відведення конденсату на фасад будинку – це адміністративне порушення, за яке можна отримати штраф. Тому необхідно визначити, які ще варіанти можуть бути для відведення надлишків вологи.

Швидкий, зручний і недорогий спосіб вирішення цієї проблеми – це випарник конденсату кондиціонера. Це сучасний електролізний пристрій для випаровування вологи, який розроблено на виведення конденсату з кондиціонера. Найчастіше випарник для кондиціонера встановлюють на кронштейні біля зовнішнього блоку, водночас з’єднуючи з піддоном і дренажною трубкою. Дисипатор для кондиціонера здатний обслуговувати системи, які мають потужність від 7 до 24 Кв. Якщо у вас потужніша техніка, потрібно встановити кілька випарників.

Випарник конденсату кондиціонера і принцип його роботи

Випарник кондиціонера функціонує завдяки тому, що рідина, яка надходить із системи, здатна проводити електрику. Схема роботи відбувається таким чином. З піддону конденсат стікає в невелику пластикову ємність, де знаходяться два електроди. Під час заповнення ємності до певного рівня в електроди подається струм. Таким чином, відбувається нагрівання рідини до кипіння, і конденсат випаровується в атмосферу. До того ж для виведення цієї пари є спеціальні отвори.

Диссіпатор для кондиціонера

Випарник конденсату для кондиціонера не можна порівняти з роботою електрочайника. Оскільки завдяки високому рівню автоматизації процесу, дисипатор кондиціонера витрачає в рази менше електроенергії. А також система вмикається не тільки в разі потрапляння конденсату в ємність, а й якщо рідина замерзла й утворився лід.
Випарник конденсату для кондиціонера зроблений з високоміцних матеріалів, які мають високу стійкість до сонячних ультрафіолетових променів, а також інших кліматичних умов. А завдяки тому, що дисипатор не працює постійно, а вмикається тільки під час надходження конденсату, він споживає небагато, приблизно від 10 до 800 Вт. Найбільша витрата з 0,8 кВт відбувається тільки при постійній роботі випарника. А 10 Вт буде, якщо на вулиці дуже спекотно, тому система вмикається на незначний час. До того ж низька витрата електрики досягається за рахунок саме електролізного нагрівання води.

Переваги випарника конденсату кондиціонера

  • Низьке споживання електроенергії;
  • Електролізне випаровування;
  • Можливість приєднання до будь-якого кондиціонера;
  • Невеликі розміри;
  • Легкий монтаж;
  • Не шкодить зовнішньому вигляду фасаду будівлі.

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ