Типи фільтрів в кондиціонерах Cooper&Hunter
Розглянемо, які типи фільтрів існують і що вони нам дають на прикладі фільтрів для кондиціонерів Cooper&Hunter.
Перший і найголовніший з різновидів фільтрів – це фільтр грубого очищення (так званий фільтр сітка). Перевага його полягає в тому, що він працює так само, як і електростатичний фільтр, і встановлений у кожному кондиціонері за замовчуванням. Він затримує частинки пилу, шерсть тварин тощо. Іноді, відкриваючи кондиціонер для чищення навіть у найчистіших приміщеннях, на цьому фільтрі можна побачити так звану “шубу з пилу”.
Наступний у різновиді фільтрів – фільтр це генератор холодна плазма. Це невелика коробка всередині блоку, яка знаходиться не у всіх, але в багатьох кондиціонерах Cooper&Hunter. Він вбиває понад 90% бактерій, усуває запахи і збільшує насичення повітря іонами кисню.
фотокаталітичний фільтр ефективно чистить повітря від неприємних запахів, формальдегідів, сірководню, аміаку і навіть вбиває різні мікроорганізми. Ступінь очищення повітря від парів, формальдегідів, аміаку до 90%. Особливість фотокаталітичного фільтра полягає в тому, що він здатний відновлювати свої властивості під дією сонячних променів. Для цього необхідно просто потримати його на сонці протягом декількох годин. Тому термін служби фотокаталітичного фільтра становить від 3 до 5 років, а не 4-6 місяців як у звичайних фільтрів.
Додаткові різновиди фільтрів у кондиціонерах Cooper&Hunter встановлюються тільки в тому разі, якщо питання очищення повітря стоїть на першому місці
– катехіновий фільтр – це фільтр з паперовою основою і катехіновим покриттям. Катехін – це сильний природний антисептик, який міститься в чайному листі та в листі деяких інших рослин. Катехін має властивість обволікати віруси, перешкоджає їхній здатності прикріплятися до здорових клітин і таким чином заважає їхній подальшій життєдіяльності. 98% усіх вірусів, що зникли на фільтр, уже через 6 годин не становлять жодної небезпеки для людини. Крім того, цей фільтр є дезодорувальним, він очищає повітря від тютюнового диму і різних запахів. Термін служби такого фільтра від 4 до 6 місяців.
– активний вугільний фільтр, ефективно поглинає дим, запахи домашніх тварин та інші неприємні запахи. На цей фільтр нанесене покриття з активованого вугілля, яке має здатність адсорбувати (затримувати молекули різних речовин, що перебувають у повітрі: продуктів харчування, запахів домашніх тварин тощо), тим самим очищаючи повітря. Термін служби такого фільтра також до 6 місяців.
– фільтр з іонами срібла. Іони срібла в цьому фільтрі в змозі стерилізувати 99% бактерій, пригнічуючи розмноження цвілі. Термін служби такого фільтра до 6 місяців.
– антибактеріальний фільтр, складається з паперової пластини з одного боку і сітки зеленого кольору з антибактеріальним покриттям з іншого боку. Під час проходження повітря через нього на поверхні паперової пластини осідають найдрібніші частинки пилу, пилок рослин, диму тощо. Антибактеріальне покриття на сітці сприяє знищенню бактерій, вірусів, стафілококів, грибків, а також перешкоджає розмноженню цих мікроорганізмів. Термін служби стандартний – пів року.
Звертаємо вашу увагу, що всі додаткові різновиди фільтрів універсальні і підходять для абсолютно будь-якого кондиціонера Cooper&Hunter. Іноді вони йдуть у комплекті, а додатково ви можете придбати їх у нас зі складу або в момент купівлі кондиціонера.
Отлично и понятно описано, спасибо вам.