Без рубрики, Корисна інформація, Наші технології

Кулери для води Cooper&Hunter

Які існують кулери для води

Практичні, доступні та дуже зручні у використанні підлогові кулери для води зі звичним верхнім завантаженням бутля. Відмінно підійдуть, наприклад, для сучасного офісу. Дизайн усіх кулерів Cooper&Hunter доволі привабливий, а головне не громіздкий, те, що потрібно сучасному офісу. Є варіанти виконані в різних кольорах (білий, сріблястий, золотистий або чорний).

Деякі моделі доповнені дуже практичним рішенням: нижня частина кулера може бути шафкою для зберігання різного посуду, чаю або кави, наприклад, як у кулер CH-V115CEB.

Настільний кулер компактніший, він допоможе заощадити простір у невеликих приміщеннях: його можна просто поставити на вільне місце на столі. Настільний кулер чудово підходить і для домашньої кухні через все ту ж економію місця. Наш вибір CH-D115EG.

Усі кулери для води Cooper&Hunter обладнані двома кранами подачі води. Гаряча вода нагрівається в середньому до 90-95°С. Цього достатньо для заварювання чаю або кави. Холодна вода охолоджується до 50°С.

Компресорне охолодження – це звична система, яка використовується в холодильниках, а основна його перевага – продуктивність (охолодження 3-х літрів води за годину). Але недоліком є гучність кулера, хоча в робочій обстановці офісу цього шуму практично не буде помітно. Як приклад, підлоговий кулер CH-V127C.

Електронне охолодження насамперед виділяється надійністю. Відсутність холодоагенту робить кулер безпечнішими під час використання в громадських місцях, і електронне охолодження працює безшумно. Мінусом є продуктивність таких приладів (всього 1,5 літра води на годину). Представник цієї категорії кулер CH-V120E.

Кулери для води також відрізняються типом охолодження води. Буває компресорне або електронне охолодження. Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки.

Також варто зазначити, що не у всіх кулерах є система охолодження. У таких кулерах з крана холодної води буде надходити вода кімнатної температури.
У підсумку, можна сказати, що кулери для води Cooper&Hunter прості у використанні, практичні і надійні в роботі, з привабливим дизайном і компактні. Одним словом ідеально підійдуть для офісів, готелів і навіть для дому. Усі кулери для води Cooper&Hunter обладнані двома кранами подачі води. Гаряча вода нагрівається в середньому до 90-95°С. Цього достатньо для заварювання чаю або кави.

Холодна вода охолоджується до 50°С.Кулери для води також відрізняються типом охолодження води. Буває компресорне або електронне охолодження. Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки.Компресорне охолодження – це звична система, яка використовується в холодильниках, а основна його перевага – продуктивність (охолодження 3-х літрів води за годину). Але недоліком є гучність кулера, хоча в робочій обстановці офісу цього шуму практично не буде помітно. Як приклад, підлоговий кулер CH-V127C.

Електронне охолодження насамперед виділяється надійністю. Відсутність холодоагенту робить кулер безпечнішими під час використання в громадських місцях, і електронне охолодження працює безшумно. Мінусом є продуктивність таких приладів (всього 1,5 літра води на годину). Представник цієї категорії кулер CH-V120E.

Також варто зазначити, що не у всіх кулерах є система охолодження. У таких кулерах з крана холодної води буде надходити вода кімнатної температури. У підсумку, можна сказати, що кулери для води Cooper&Hunter прості у використанні, практичні і надійні в роботі, з привабливим дизайном і компактні. Одним словом ідеально підійдуть для офісів, готелів і навіть для дому.

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь