Кондиціонери

Який кондиціонер вибрати для квартири

який кондиціонер вибрати для квартири

Як правильно вибрати кондиціонер для квартири

Питання про оптимізацію мікроклімату в квартирах, будинках і офісах широко обговорюється, і думки з цього приводу різняться. Хтось обирає кондиціонери виходячи з їхньої вартості. Хтось ретельно переглядає весь функціонал і технічні характеристики. Усе залежить від того, чи вирішуєте Ви купити кондиціонер додому або для роботи в промислових місцях. У цьому огляді розглянемо, який кондиціонер купити додому і як вибрати найбільш підходящий варіант.

 Найкращий кондиціонер для квартири

Напевно, навіть не особливо розбираючись у типах кондиціонування, Ви чули, що прилади спліт-систем це найкращий кондиціонер для квартири. Що означає спліт – це кондиціонер з двома роздільними блоками (від англ. split – розділяти), де внутрішній і зовнішній блок з’єднуються трасою, по якій циркулює холодоагент (фреон), головний компонент в роботі кондиціонера. Вибираючи кондиціонер для будинку, відгуки на нього дають ширше поняття, де Ви можете почерпнути деякі важливі моменти в експлуатації, які можуть бути не згадані під час продажу. Хоча думки інших людей можуть бути не об’єктивні, з огляду на те, що робота кожного кондиціонера залежить від чинників, що впливають на нього.

Свого часу встановлення кондиціонера у квартирі мають виконати професіонали, і думка людей, які “умовно знають”, не повинна збивати Вас з пантелику. Тільки якісний монтаж кондиціонера сприяє його довговічному терміну служби.

 Основні види кондиціонерів і параметри, які підходять під квартиру

Якщо Ви задумалися, який краще вибрати кондиціонер для квартири, варто розглянути, які види спліт-систем бувають узагалі, і зрозуміти, які з них підходять саме для Вашого варіанту.

  1. Перший тип це звичні настінні кондиціонери, у своєму роді найпопулярніші рішення для невеликих приміщень і квартир. За типом компресора, як і всі інші, вони бувають стандартними (вмикання/вимикання) та інверторними (адаптована робота, і постійно підтримується однакова температура). Вибираючи кондиціонер для квартири, ціна його в даному випадку буде залежати від таких параметрів: компресор, потужність, клас енергозбереження, рівень шуму і т.д.
  2. Канальний кондиціонер для квартири зустрічається рідше, але також має місце бути. Такий кондиціонер краще встановлювати у квартирах з великою площею і наявністю високих стель. Дана система дозволяє не тільки охолоджувати і нагрівати повітря, а також має функцію циркуляції повітря і вентиляції приміщення. Купуючи такий кондиціонер для квартири, ціна його буде значно вищою і відрізняється вона головним чином способом монтажу, де великі витрати йдуть на розводку вентиляційних труб.
  3. Підлогово-стельові кондиціонери встановлюються переважно в офісах, магазинах і торгових залах. У монтажі такого кондиціонера є вибір подальшого потоку повітря, горизонтальний або вертикальний.
  4. Колонні кондиціонери більше підходять у приміщення з високими стелями, де встановлення звичайного кондиціонера фізично неможливе. Потужність їх здатна обслуговувати великі напівпромислові приміщення.
  5. Касетні кондиціонери за принципом свого монтажу вимагають обов’язково високі стелі і можливість кріплення на стрижні під підвісною стелею. Якщо Ви думаєте, який вибрати кондиціонер для квартири, то цей варіант підійде, наприклад, якщо у Вас великий хол, де часто збирається багато гостей. Цей кондиціонер для квартири рівномірно розподілить прохолодне повітря і впишеться в інтер’єр. Але все ж касетний кондиціонер більш часто використовують в офісних приміщеннях.

 Функції кондиціонерів для дому та квартир

Якщо Вам потрібно купити кондиціонер для квартири з метою очищення повітря, то не варто вводити самого себе в оману про те, що кондиціонер може досить добре впоратися з цим завданням. Фільтри грубого очищення справляються головним чином з великими частинками пилу, а додаткові фільтри, чи то іонізатори, чи то біофільтри, варто розцінювати як бонус до системи, оскільки вони не можуть конкурувати з повноцінними очисниками, на які варто звернути свою увагу.

Купити кондиціонер у квартиру варто з огляду на такі вимоги: площа приміщення, додаткові джерела тепла, відповідне місце монтажу зовнішнього і внутрішнього блоків, сумісність із дизайном інтер’єру.

До основних функцій охолодження та обігріву, в кондиціонерах можуть бути присутніми функції осушення і вентиляції, а також управління через wifi, режими сну, енергозбереження, і оптимізації під наявність людей.

Обрати найкращий кондиціонер для квартири не складе труднощів, якщо врахувати всі необхідні пункти, що зумовлюють якісну роботу кондиціонера (правильний монтаж, розташування, вплив зовнішніх чинників тощо). Бренд і ціна кондиціонера завжди буде виправдана, якщо забезпечуються коректні умови експлуатації.

Кондиціонери Cooper&Hunter для квартири

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь