Кондиціонери

Який кондиціонер вибрати для будинку

якій вибрати кондиціонер для будинку

Вибір кондиціонера для будинку

Існує різна думка про те, чи варто взагалі встановлювати кондиціонер для будинку, чи можна обійтися вентилятором, або ж перетерпіти спеку, якщо в сезон спекотних днів випадає не дуже то й багато. Хоча всі розуміють, що комфортний клімат у будинку і квартирі складно підтримувати без охолоджувальної техніки, все ж деякі люди старанно тримаються за стереотипи з приводу кондиціонерів і не бажають їх купувати. Спробуємо розвінчати ці переконання і розібратися який кондиціонер вибрати для будинку

 Чому варто купувати кондиціонер для будинку

Коли йдеться про придбання кондиціонера, деякі люди переконані, що купуючи кондиціонер для будинку, ціна його буде високою і невиправданою. Ця думка не є об’єктивною. На сьогоднішній день асортимент товарів широкий, і знайти підходящий кондиціонер для дому на свій бюджет не складає труднощів. При цьому обираючи кондиціонер для будинку відгуки про нього ваших знайомих або продавців консультантів будуть завжди доречними.

Другою хибною думкою з приводу домашніх кондиціонерів, деякі люди переконані, що купуючи його, ціна буде високою і невиправданою. Ця думка не є об’єктивною, оскільки на сьогоднішній день асортимент товарів широкий, і знайти відповідний кондиціонер для дому на свій бюджет не складає труднощів. При цьому, обираючи кондиціонер для дому, відгуки про нього ваших знайомих або продавців-консультантів будуть завжди доречними.застудитися і захворіти.

Звісно ж будь-яке використання побутової техніки передбачає дотримання правил безпеки та технічних правил. Не виключенням є і встановлення та експлуатація кондиціонерів. Щоб унеможливити застудне захворювання, перед тим як купити кондиціонер для будинку, потрібно визначитися з місцем його монтажу, при цьому враховувати той факт, що потрапляння прямого потоку холодного повітря небажане на зони комфорту, тобто диван, ліжко, робочий стіл дитини, або обідній стіл на кухні.

Також варто пам’ятати, що не потрібно виставляти температуру, яка значно відрізняється в різних кімнатах, а саме в спальні, приміром, 21С, у той час як на кухні під час готування температура може сягати і 27-28, у цьому разі перепад температур може впливати і на здоров’я. Це ж стосується і варіанту, коли Ви приходите з вулиці, де температура 35С, а Ви виставляєте свій кондиціонер для дому на 23С; краще поступово охолоджувати своє приміщення і себе, щоб уникнути переохолодження.

Також варто пам’ятати, що сон у прохолодному приміщенні набагато приємніший, а спека може спричинити і проблеми з тиском, і з серцево-судинною системою. Купуючи кондиціонер для дому ціна вашого здоров’я має бути на першому місці.

 Який кондиціонер купити для будинку?

Серед широкого вибору кондиціонерів можна і заплутатися, і витратити багато часу на визначення потрібних параметрів. Щоб питання “який кондиціонер купити додому” не ставило Вас у глухий кут, розберемо основні особливості, характеристики та відмінності кондиціонерів.

Який кондиціонер вибрати для будинку
  1. За типом кондиціонери діляться на: моноблочні, спліт-системи, і мульти спліт-системи. Розглянемо коротко кожен. Моноблочні, як зрозуміло з назви, складаються з одного блоку, який або встановлюють у віконний отвір (кондиціонери минулого), або це мобільні кондиціонери, які добре підходять під час частого переїзду, або для поліпшення клімату за містом на дачі. Спліт-системи широко використовуються в багатьох сферах, як для будинку, квартири, так і напівпромислових приміщеннях. Якщо Ви вирішили купити кондиціонер для дому, то спліт-система – це відповідний вибір. На сьогодні на ринку представлені домашні кондиціонери, ціна яких і досить доступна, і водночас варіюється залежно від потужності та функцій. Мульти-спліти використовуються в приміщеннях, де виведення більше ніж одного зовнішнього блоку або неможливе, або небажане. У цьому разі встановлюється один зовнішній блок і кілька внутрішніх (до п’яти одиниць) по різних кімнатах будинку.
  2. За принципом роботи кондиціонери діляться на два види: звичайний (on/off) та інверторний. Різниця в їхній роботі та ефективність описується багатьма показниками, від енергоефективності та вартості до здатності працювати за мінусової температури та рівня шуму. Усі ці показники не є основоположними, і покупець має визначитися з вибором, зважаючи на свої можливості та уподобання.
  3. За потужністю домашній кондиціонер купити потрібно виходячи із заданої площі приміщення. Розрахунки показують, що оптимальна робота кондиціонера становить 1кВт холодопродуктивності на 10м2, відповідно, знаючи площу обслуговуваної кімнати, визначається потужність бажаного кондиціонера. Варто також додавати деякий відсоток до загального показника, враховуючи додаткові джерела тепла: кількість вікон, наявність жалюзі, постійну або тимчасову присутність людей, побутові прилади.

Обираючи кондиціонер для будинку відгуки про його службу важливий показник, звертайте увагу на бренд і довговічність, а також звертайтеся по допомогу тільки в авторизовані сервісні центри. Не забувайте, що кондиціонер для дому це не розкіш, а засіб забезпечення комфортного клімату Вашого житла.

Кондиціонери Cooper&Hunter для дому

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь