Кондиціонери

Мульти-спліт система

як вибрати мульти спліт систему

Як вибрати мульти-спліт систему

Мульти-спліт система – це система кондиціонування, яка складається з двох і більше внутрішніх блоків, підключених до одного зовнішнього блоку.

Дуже часто споживач стикається з проблемою браку місця на фасаді для встановлення двох і більше зовнішніх блоків для кондиціонера. Особливо це актуально в новобудовах, де під кондиціонування виведено одне місце. Або ж це офіс, кафе чи ресторан, готель, де є обмежений доступ до фасаду приміщень. У таких випадках оптимальним рішенням буде використання мульти-спліт системи на один зовнішній блок і від 2 до 5 внутрішніх блоків. Можуть підключатися внутрішні блоки касетного і канального типу.

Однією з переваг мульти-спліт системи Cooper&Hunter є те, що ви можете використовувати в одній системі внутрішні блоки різного типу. Наприклад, в одному приміщенні у вас канальний кондиціонер, в іншому приміщенні ви використовуєте настінний кондиціонер, в третьому приміщень у вас може бути касетний кондиціонер.

При виборі мульти-спліт системи необхідно враховувати такі критерії

  1. Розміри приміщення. Що більша кімната, то більшим за потужністю буде внутрішній блок.
    Кількість приміщень. Такий нюанс безпосередньо впливає на потужність зовнішнього блоку.
  2. Довжина траси – це відстань між зовнішнім блоком і внутрішнім. Що менший метраж, то легше проводиться монтаж. Варто зазначити, що занадто довга траса може красти потужність.
  3. Рівень шуму. Особливо важливий момент під час встановлення системи в житловому приміщенні. Шум виходить тільки від зовнішнього блоку, який можна розмістити подалі від вікон житлових приміщень.

Монтаж мульти-спліт системи можливий як під час ремонту, так і в уже відремонтованому приміщенні. Встановлення під час ремонту відбувається у 2 етапи, де на першому етапі закладаються магістралі та монтується зовнішній блок.

Після закінчення ремонту на другому етапі відбувається встановлення внутрішніх блоків і пуско-налагоджувальні роботи. Якщо приміщення вже відремонтовано, штроблення стін не проводять, щоб не порушувати ремонт, а комунікації акуратно ховають у декоративному коробі.

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь