Кондиціонери

Етапи встановлення кондиціонера від і до

етапи встановлення кондиціонера

Етапи встановлення кондиціонера

Щоб забезпечити себе приємною прохолодою влітку, мало тільки купити тільки якісну техніку. Дуже важливо правильно встановити систему, адже грамотний монтаж – це половина успіху. Якщо ви вже купили кондиціонер, але не знаєте, як правильно провести монтаж, коли це краще зробити і як при цьому заощадити, то матеріали цієї статті будуть вам дуже корисними. Тут ми детально розповімо про основні етапи встановлення кондиціонера від і до.

Якщо ви вже купили кондиціонер, але не знаєте, як правильно провести монтаж, коли це краще зробити і як при цьому заощадити, то матеріали цієї статті будуть вам дуже корисними. Тут ми детально розповімо про основні етапи встановлення кондиціонера від і до.

Від того, наскільки правильно було встановлено кондиціонер, залежить його коректна робота і тривалість терміну служби.

Етапи встановлення кондиціонера, 2 варіанти:

 • Монтаж на етапі ремонту, виконується в два етапи.
 • Монтаж під ключ уже на готовий ремонт.
 • Далі ми розглянемо кожен варіант окремо з урахуванням усіх тонкощів, на які варто звернути увагу під час встановлення кондиціонера.

Монтаж кондиціонера на етапі ремонту

Етапи встановлення кондиціонера під час ремонту можна розділити на 2 основних:

1-вий – встановлення до початку оздоблювальних робіт;
2-ий – встановлення після оздоблювальних робіт.

Перед оздоблювальними роботами необхідно прокласти фреонову трасу, якщо ви ще цього не зробили. Стіну потрібно проштробити, щоб прокласти трасу, яка складається з кабелю і мідних труб. Для визначення місця встановлення кондиціонера необхідно заздалегідь домовитися з майстром, який приїде на об’єкт, зробить всі необхідні виміри і визначить найбільш підходяще місце.

Дуже важливо запам’ятати кілька простих правил з прокладання траси, щоб кондиціонер міг ефективно функціонувати:
 1. необхідно використовувати тільки якісні матеріали;
 2. уникайте перепадів за висотою і заломів, інакше це може негативно позначитися на продуктивності кондиціонера і створить дуже велике навантаження на компресор.
 3. Також у цей час ви можете встановити зовнішній блок. До його монтажу також є низка вимог:
  зовнішній блок має бути встановлений тільки горизонтально, не повинно бути навіть найменших перекосів, інакше це може негативно позначитися на циркуляції холодоагенту в кондиціонері;
 4. рекомендоване положення зовнішнього блоку – місце під навісом або балкон. Необхідно захистити блок від таких зовнішніх факторів, як сніг, бурульки, град. Якщо ваше житло розташоване на нижніх поверхах, рекомендується придбати антивандальну решітку, щоб убезпечити зовнішній блок від крадіжки і зовнішніх пошкоджень.
 5. після оздоблювальних робіт уже можете встановити внутрішній блок. Варто пам’ятати про те, що холодоагент до блоку може підводити в 3 варіантах: зліва; праворуч; знизу.
Етапи встановлення кондиціонера від і до

Монтаж під ключ уже на готовий ремонт

Якщо ви вже давно зробили ремонт і тільки зараз вирішили придбати і встановити кондиціонер, у цьому немає нічого страшного. Головне вибирати професійних майстрів, які зможуть зробити все якісно без шкоди для вашого інтер’єру. Ідеальний варіант – це коли не потрібно руйнувати стіни, оскільки там уже є закладка магістралі від попереднього кондиціонера. У такому разі просто потрібно все замінити і встановити нові блоки. Так брудної роботи буде набагато менше.

Але якщо говорити про етапи встановлення кондиціонера, вибираючи, який вигідніший, однозначно – це перший варіант. Найчастіше люди згадують про встановлення кондиціонера вже після повноцінного ремонту, і після монтажу необхідно знову виконати оздоблення стіни в тій ділянці, де прокладали магістраль. Тому, якщо хочете заощадити, вибирайте установку під час ремонту.

У нашому магазині ви можете не тільки придбати кондиціонер, а й замовити монтаж під ключ. Наші професійні майстри працюють тільки з якісними матеріалами і готові виконати всі роботи в строк.

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

Етапи встановлення кондиціонера від і до

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

  Залишити відповідь