Кондиціонери

Вибір кондиціонера для обігріву (зима-літо)

вибір кондиціонера для обігріву

Як підбрати кондиціонер для обігріву

Купівля кондиціонера – це досить велике вкладення коштів і, звісно, хочеться, щоб прилад “відпрацював на всі 100”, як то кажуть. Серед користувачів існує думка, що кондиціонер зима-літо працює тільки на охолодження, а в холодну пору року його краще не використовувати. Це стосується звичайних кондиціонерів, але не інверторних.

Бренд Cooper&Hunter розвіює міф і пропонує на сьогодні кілька варіантів інверторних кондиціонерів для обігріву:

  1. За температури зовнішнього середовища до -15 ͦС, усі моделі інверторних кондиціонерів працюють на обігрів.
  2. Якщо температура повітря взимку у вашому регіоні опускається до -25 ͦС, краще здійснювати обігрів кондиціонером серії “Арктик”, “Нордік”.
  3. Коли температура опускається до -30 ͦС, обирайте моделі “Суприм”, “Віп Інвертер”, “Нордік Преміум”.

Інверторні кондиціонери: переваги

В інверторних спліт-системах встановлено частотно-керований двигун компресора. Завдяки роботі інвертора вільно регулюється швидкість обертання компресора і відповідно його потужність. Більш висока потужність дає змогу швидше охолодити або обігріти приміщення. Не інверторні кондиціонери роблять це довше.

Що стосується робочих характеристик, то можна виділити кілька переваг інверторних кондиціонерів “зима літо”:

  • Інверторний кондиціонер зима-літо з обігрівом до -25 і навіть до – 30 зовнішнього середовища залишається енергоефективним (категорія А++ або А+++); прилад не дає великого навантаження на електромережу; загалом економія на електриці становить 60%, якщо порівнювати зі звичайними кондиціонерами;
  • Кондиціонери для обігріву з інвертором набагато тихіші за своїх не інверторних побратимів – рівень шуму преміум моделей 18 Дб (як шелест сторінки книги);
  • Як уже зазначалося, інверторні кондиціонери охолоджують і нагрівають набагато швидше і працюють набагато тихіше, ніж їх неінверторні аналоги – рівень шуму преміум-моделей становить 18 дБ (як шелест книжкової сторінки); вони нагрівають повітря в приміщенні, а потім просто підтримують задану температуру;
  • Для тих, хто турбується про навколишнє середовище, інверторні кондиціонери належать до приладів eco friendly і заправлені фреоном R32, який знижує ризик глобального потепління на 65%;
  • Технологія Step Less Fan Control дає змогу регулювати швидкість вентилятора внутрішнього блоку – це дає змогу керувати продуктивністю приладу.

Єдине, що потрібно враховувати під час опалення кондиціонером, це те, що він сушить повітря так само, як і всі інші обігрівачі. Щоб не проґавити цей момент, слід придбати гігрометр або спеціальний ґаджет, який показуватиме вологість у приміщенні. Також не зайвим буде і зволожувач.

Приємним моментом сучасних інверторних моделей є вбудований Wi-Fi модуль. Також багато моделей оснащені антибактеріальним і антиалергенним фільтром.

Що краще придбати: інверторний обігрівач або інверторний кондиціонер зима-літо

Вибір кондиціонера для обігріву (зима-літо)

Інверторний обігрівач коштує дешевше, але влітку він не зможе вам охолоджувати приміщення. Купуючи смарт кондиціонер зима-літо бренду Cooper&Hunter, ви отримуєте мульти клімат-систему, яка забезпечуватиме комфортну температуру цілий рік.

Інверторні кондиціонери безпечні, стабільні та енергоефективні порівняно з іншими обігрівачами. Режим Sleep і таймер дасть змогу одразу ввімкнути комфортний режим роботи для сну і встановити автоматичне відключення приладу. Обігрів кондиціонером на сьогодні це вже не сумнівне задоволення, а цілком упевнений крок у майбутнє, де кліматична техніка стає частиною розумного будинку і розуміє свого господаря з пів натискання кнопки.

Замовте кондиціонер зима-літо для обігріву до настання холодів, і ви будете впевнено почуватися навіть якщо ще не ввімкнули опалення. Тепло в домі – тепло на душі.

Кондиціонери Cooper&Hunter, які здатні працювати на обігрів взимку

-15 °C Coronado

-28 °C Nordic Premium

-30 °C ICYIII

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

    Залишити відповідь