Кондиціонери

Захист кондиціонера

захист кондиціонера

Як захистити свій кондиціонер

Деякі люди стикаються з такими неприємними подіями, як крадіжка зовнішнього блоку кондиціонера, крадіжка мідних труб та інші ушкодження, через які ви можете позбутися клімату. Саме тому, щоб уберегти свою техніку від вандалів, необхідний захист зовнішнього блоку кондиціонера. У цій статті ми детально розповімо про те, що ж може зіпсувати ваш зовнішній блок, і за допомогою чого ви зможете його захистити від різних пошкоджень.

У яких випадках необхідний захист кондиціонера

Трапляється таке, що зовнішній блок псується через погодні умови: від граду, снігу, бурульок, падіння каміння тощо. Природно, що блок створений з щільних матеріалів, щоб йому були не страшні такі удари, але, наприклад, важка бурулька може сильно пошкодити техніку. Тим більше, якщо ви хочете продовжити термін експлуатації кондиціонера, захист кондиціонера просто необхідний.

Від такого роду шкоди може допомогти спеціальний навісний козирок. Він, як правило, недорогий і найчастіше монтується під невеликим ухилом. Це робиться для того, щоб на ньому не накопичувався сніг. До переваг також можна віднести те, що цей козирок не псує фасаду будівлі, і в разі сильного снігопаду або обмерзання допоможе врятувати від псування ваш зовнішній блок. Але якщо ваша будівля має досить широкі виступи даху, то зовнішній блок від усіх погодних умов буде ховатися під ними, і необхідності в додатковому козирку просто немає.

Буває таке, що трапляються крадіжки зовнішніх блоків. Ми сподіваємося, що це не торкнеться наших клієнтів, але в будь-якому разі кожен хотів би убезпечити себе від таких нещасних випадків. Для цього існує антивандальна решітка. Вона являє собою сталеву решітку, яка зверху має щільний козирок, що захищає кондиціонер від зовнішнього впливу, наприклад, граду, снігу тощо. Придбання такого обладнання буде більш вигідним, ніж просто козирок.

До того ж антивандальна решітка – це захист від пошкодження вантажним автомобілем. Якщо зовнішній блок встановлений у нижній частині будівлі (1-2 поверх), наприклад у вузькому проїзді будинку, вантажні машини можуть випадково зачепити і пошкодити блок. Антивандальна решітка, звісно, зможе суттєво захистити техніку, а в більшості випадків водій автомобіля може почути скрегіт і об’їхати вашу конструкцію.

Встановлювати захист кондиціонера чи ні

Вище ми описали основні причини для того, щоб встановити антивандальний захист кондиціонера. Якщо ваш кондиціонер розташований на нижніх поверхах або на нього часто падають бурульки, і він деформується, тоді такий захист вам точно потрібен. Але чи потрібен вам захист кондиціонера чи ні, вирішувати тільки вам. Найчастіше такі конструкції купують великі підприємства, наприклад, магазини, банки і великі комерційні або державні установи, де береться розрахунок на довгострокове використання даної техніки.

У нашому магазині ви можете придбати захисні конструкції для вашого кондиціонера, а також замовити їх повноцінний монтаж. Для замовлення ви можете додати вподобаний товар у кошик. Або ж вас може проконсультувати менеджер з усіх питань по телефону.

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ