Кондиціонери

Як вибрати кондиціонер

як вибрати кондиціонер

Як обрати кондиціонер та не помилитися з вибором?

У цій статті ви дізнаєтеся, як вибрати кондиціонер серед великої кількості представленої на українському ринку кліматичної технік. А також зрозумієте як самостійно вибрати кліматичну техніку для приватного будинку, квартири або офісу.
На сьогоднішній день в нашій країні присутні всілякі бренди кліматичної техніки, але кондиціонери Cooper&Hunter мають суттєві переваги. Вони працюють як для охолодження літом так і для обігріву взимку. Багато нашіх клієнтів обирають кондиціонери для обігріву саме через те, що це дуже вигідно та економічно. На 1кВт споживчої електроенергії кондиціонер виробляє від 2,5кВт до 3,5кВт теплової енергії.

Основні функціональні особливості на які слід звернути увагу при виборі кондиціонера:

 • Наявність різних режимів роботи (охолодження, обігрів. осушення. вентиляція)
 • Можливість обігріву при низьких температурах взимку
 • Наявність високоефективного інверторного компресора
 • Функція повноцінного очищення повітря
 • Плазмовий або каталітичний фільтр
 • Можливість віддаленого управління зі смартфона через Wi-Fi
 • Гарантія від виробника кондиціонера

Як вибрати кондиціонер

Який кондиціонер обрати для вашого приміщення?

Насамперед потрібно звернути увагу на цифри в маркуванні кондиціонера. Перша цифра в маркуванні означає площу приміщення на яку розрахований кондиціонер. Якщо у вас дуже високий поверх або сонячна сторона будинку слід обрати кондиціонер більшої потужності на більшу площу ніж ваше приміщення.

Також при виборі кондиціонера необхідно враховувати кількість людей у приміщенні та наявність побутової техніки яка нагрівається та випромінює тепло. Спеціалісти рекомендують на кожен прилад чи на кожну людину додавати 0,1 кВт потужності.

ЯК ВИБРАТИ КОНДИЦІОНЕР ЗА МАРКУВАННЯМ?
ПЛОЩА
МАРКУВАННЯ
ОХОЛОДЖЕННЯ (кВт)
20 м²
07
2,1-2,4
25 м²
09
2,5-2,8
35м²
12
2,9-3,8
50 м²
18
3,9-5,1
70 м²
24
5,2-6,7
90 м²
30
6,8-7,5

Якщо ви вибираєте кондиціонер для приватного будинку з великою кількістю кімнат є сенс звернути увагу на мульти-спліт систему. Відмінність їх від звичайних кондиціонерів це наявність лише одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх блоків, які розташовуються у різних кімнатах. Таким чином ви отримаєте повноцінну кліматичну систему і не зіпсуєте зовнішній вигляд фасаду свого будинку. Також такі системи рекомендується встановлювати у квартирах у новобудовах, де передбачено всього лише один корзина під зовнішній блок кондиціонера.

Як вибрати кондиціонер для приватного будинку

Для власників промислових підприємств або виробництва

У таких приміщеннях є певні стандарти рівня вологості та температури, тому ми рекомендуємо встановлювати техніку з високою продуктивністю та відповідними характеристиками. Це мультизональні системи та системи вентиляції, а також касетні та канальні кондиціонери.

Якщо у вас свій ресторан або мережа закладів громадського харчування, для ваших приміщень відмінно підійдуть або касетний кондиціонер, або дизайнерські спліт системи.
Для власників квартир або приватних будинків найбільш популярні на сьогоднішній день звичайні кондиціонери або мульти спліт системи. Але є і потужні системи вентиляції, які відносяться до VIP-сегменту кліматичної техніки.

Як обрати кондиціонер

Основні параметри при самостійному виборі кондиціонера і кліматичного обладнання:

 • призначення приміщення
 • кількість людей, які перебувають у приміщенні
 • загальна площа приміщення
 • кількість і тип віконних систем
 • кількість техніки, яка виділяє тепло
 • поверховість і архітектурні нюанси будівлі
 • потужність охолодження

Виходячи з цих даних ви зможете самостійно вибрати кондиціонер або будь-яку іншу кліматичну техніку для свого житлового або нежитлового простору.

Купуючи кондиціонер, зверніть увагу на його додаткові можливості. Зіставте їх із вашими потребами. Врахуйте практичність, комфортабельність і періодичність обслуговування.
Попередньо прочитайте відгуки про якість товару, доброчесність виробника, досвід використання вподобаної моделі іншими людьми. Ґрунтовно зважте всі недоліки і переваги функціональності приладу. Тоді ви не будете переплачувати за непотрібні параметри.
Консультація фахівця в момент підбору цього обладнання дасть змогу виключити грубі помилки, технічні недоліки. Професійну пораду може дати продавець магазину кліматичної техніки або інший експерт, якому ви довіряєте.

Щоб не витрачати свій час ви можете звернутися до менеджерів нашого інтернет магазину. Наші фахівці допоможуть вам обрати кондиціонер виходячи з ваших запитів побажань та бюджету.

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ