Кондиціонери, Корисна інформація

7 переваг інвертора порівняно з традиційним не інверторним кондиціонером

7 переваг інверторного кондиціонера

Переваги інвертора порівняно з традиційним не інверторним кондиціонером

Переваги інвертора порівняно з неінверторними кондиціонерами – це те, що вони більш дружні до навколишнього середовища. Завдяки своїм можливостям виявлення раптових коливань і автоматичному налаштуванню швидкості компресора. Цей дуже складний, але інноваційний механізм допомагає економити енергію, роблячи благотворний вплив на навколишнє середовище.

Економить гроші
Завдяки принципу роботи інверторних кондиціонерів, його компресор не завжди працює на повну потужність, що позбавляє вас необхідності платити гроші за додаткову електроенергію.

Енергетично ефективний
Переваги інвертора – це те, що технологія належить до класу енергоефективності А і вище. В інверторній моделі охолодження і нагрівання автоматизовані.

Безшумна робота
Двигун компресора інверторного кондиціонера не вмикається і не вимикається весь час, а продовжує працювати постійно з мінімальною потужністю. Цей механізм робить роботу більш тихою і практично безшумною.

Термін служби кондиціонера
Порівняно з неінверторним кондиціонером, інверторний споживає менше електроенергії, і в результаті він працює менше, а це означає, що він менш схильний до зносу.

Швидке охолодження / нагрівання
Переваги інвертора – те, що кондиціонер працює на компресорі зі змінною швидкістю, а On/Off на фіксованій швидкості. Цей процес забезпечує швидке кондиціонування повітря завдяки більш швидкій змінній швидкості, дозволяючи компресору працювати на повній потужності тільки за необхідності, постійно регулюючи температуру відповідно до бажання користувача.

Розумні можливості
Інтелектуальний інвертор забезпечить Вам повний контроль над споживанням енергії через ваш смартфон або планшет, тому що більшість інверторних спліт-систем оснащені Wi-Fi модулем. Крім того, він дасть вам повне уявлення про всі технічні показники, як-от потужність, напруга тощо. Інверторний кондиціонер також дає змогу користувачеві планувати автоматичне вмикання або вимикання кондиціонера.

Найпопулярніші моделі інверторних кондиціонерів Cooper&Hunter

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

7 переваг інвертора порівняно з традиційним не інверторним кондиціонером

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ

  1. Петр :

   Однозначно лучше ставить инверторный. По опыту скажу он тише и эффективней. а по электрике потребляет на 30-40% меньше.

  2. Андрей :

   Инверторный кондиционер более точно поддерживает температуру и нет постоянных потоков холодного воздуха, компрессор меняет свои обороты. А обычный дует всё время холодом с одной мощностью, то включаясь, то отключаясь полностью.

  Залишити відповідь