Кондиціонери

Огляд серії кондиціонерів Nordic Premium

огляд серії нордік преміум

Огляд серії кондиціонерів Nordic Premium

Бренд кондиціонерів Cooper&Hunter – це одна з найпопулярніших марок кліматичних систем. Продукція компанії підкорила багатьох своїх покупців технічними характеристиками, надійністю і якістю. Серія Nordic Premium – це інверторна модель спліт системи. Саме тому вона здатна забезпечити комфортну температуру в будь-який час року. У цій статті ми зробимо повний огляд даної лінійки кондиціонерів.

Про компанію Cooper&Hunter

Купер Хантер – це міжнародний бренд, у якого є магазини в різних точках світу, приблизно в 50-ти країнах. При цьому з кожним роком торгова марка тільки збільшує експорт товарів на зарубіжних ринках. Компанія має великий досвід у виробництві кліматичних систем, що є запорукою якісної техніки.

Всі товари сертифіковані згідно з усіма стандартами і тестуваннями в Євросоюзі, США та Канаді. На даний момент технології не стоять на місці, тому компанія Cooper&Hunter стежить за всіма інноваціями і намагається впроваджувати їх у своє виробництво. Все це робиться для того, щоб забезпечити ефективне та економічне кондиціонування в будь-якому приміщенні. Також компанія націлена на вдосконалення сервісного обслуговування. До кожного клієнта необхідний індивідуальний підхід, щоб клієнт був у доброму гуморі та був обізнаний з усіх питань, що його цікавлять. Це є одним з основних принципів бренду Купер Хантер.

Знакові події для компанії відбулися у 2017 році. Саме тоді Cooper&Hunter уклали повну угоду з компанією Zhuhai Vino Environmental Technology Equipment Co, яка передбачає довгострокове партнерство. Таким чином, значно прискорилося зростання продажів на світовому ринку. А завод у місті Чжухай розпочав виробництво під новим ім’ям: Zhuhai Vino – Cooper&Hunter Environmental Technology Equipment Co. LTD.

До основних переваг бренду Купер Хантер належать:

 • Оснащення інноваційним озонобезпечним фреоном R32;
 • Дефекты на производстве составляют всего лишь 0,2%;
 • Дефекти на виробництві становлять лише 0,2%;

Серія кондиціонерів Nordic Premium

Серія Nordic Premium – це інверторна модель кондиціонера, яка належить до класу преміум. Дана спліт система здатна обслуговувати приміщення площею від 25 до 70 м². Також ця техніка має широкий спектр робочої температури і може працювати як на тепло при температурі зовнішнього повітря від -28°C до + 24°C, так і на холод при температурі за вікном від + 18°C до + 52°C. Тому серія кондиціонерів Nordic Premium відмінно зможе функціонувати в північних частинах світу.

Основні переваги серії Nordic Premium від Cooper&Hunter

 • Наявність Wi-Fi модуля для віддаленого управління;
 • Оснащення екологічним фреоном R32, який нешкідливий для здоров’я людини, при цьому підвищується ефективність кондиціонера;
 • Технологія I-Action, яка дає змогу мінімізувати показники рівня шуму і передбачає плавну і стабільну роботу компресора;
 • Компресор ТМ Mitsubishi Electric, який забезпечує високу продуктивність;
 • Енергозберігаюча комплектація “GENERATON V”;
 • Серія оснащена плазмовим очищувачем повітря, який усуває з повітря шкідливі бактерії та алергени, додатковою планкою, яка дає змогу направляти повітряний потік паралельно потоку;
 • Наявність таких режимів, як обігрів, осушення, охолодження і вентиляція повітря;
 • Відповідність директиві ЄС згідно з усіма вимогами до кондиціонерів і побутових теплових насосів;
 • Наявність мікропроцесорного управління, яке робить можливим регулювання температури з точністю 0,5°C.
 • Більш детально з усіма характеристиками ви можете ознайомитися в цій таблиці.

ОБИРАЙТЕ КОНДИЦІОНЕР РАЗОМ С ПРОФЕСІЙНИМ МОНТАЖЕМ

ЗАМОВИТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР КОНДИЦІОНЕРА ВІД НАШІХ ФАХІВЦІВ